Organisatie JWC 2012 met gangetje van 130…part 1…23-12-2012 PDF Afdrukken
Update U19 JWC 23-12-2012
Ook dit jaar zullen de korfbalverenigingen Rodenburg, Sparta en OWK weer de handen ineenslaan en de organisatie van het Junior World Cup op zich nemen. Na de twee voorgaande edities zijn de werkzaamheden en struikelblokken bekender, maar moet het werk nog wel verzet worden. Ook dit jaar zal het zodoende weer alle hens aan dek zijn. Leden, ouders en oud-leden van onze korfbalverenigingen zullen dan ook weer gevraagd worden om de verschillende werkgroepen tijdens deze dagen bij te staan met allerhande klussen uiteenlopend van vertaalwerkzaamheden of het fungeren als gastgezin tot kassa- en controlediensten.
Ongeveer een keer per maand willen wij graag door middel van de clubwebsites al onze vrijwilligers op de hoogte stellen van de stand van zaken betreffende de organisatie van het Junior World Cup 2012 dat plaats zal vinden van donderdag 5 april t/m zondag 8 april 2012 in de Topsporthal te Leek.

Update:
De werkgroepen: Communicatie (WC), Deelnemers (WD), Financiën (WF), Side Events (WE), Sponsoring (WS), Vrijwilligers (WV) en Wedstrijdzaken (WW) zijn weer ingedeeld. Elke werkgroep heeft twee tot zes werkgroepleden.